Vizyonumuz - Misyonumuz

Kurumsal

 

MİSYONUMUZ

  • Örnek Plastik olarak müşterilerin istek ve beklentilerini en iyi şekilde tespit ederek, ürün ve hizmetlerinden en yüksek tatmini sağlamasını temin etmektir. “Kalite kontrol edilmez, üretilir ve yönetilir” fikrinden hareketle kuruluşun uzun yıllardır Ürettiği tüm mamullerde imalatı ve satışı sahasında yerleştirilmiş “GÜNEŞ” gibi parlayan kalite güvenilirliğinin, firma itibarının korunması ve devam ettirilmesi firmada çalışan herkesin görevidir. ÖRNEK PLASTİK SAN. İNŞ. TAAH. NAK. TİC. LTD. ŞTİ. olarak kalite yolculuğumuz teknolojiyi etkin ve sürekli gelişme prensibi ile takip ederek yakalamak, kalitesizlik maliyetlerini düşüren ve karlılığı artıran bir anlayış olduğuna inanarak ve çevrenin korunmasının bilincinde olarak sektörümüzde lider kuruluş durumuna gelmek esastır.


VİZYONUMUZ

  • Ürettiği tüm ürünlerde bu işi ancak ÖRNEK PLASTİK SAN. İNŞ. TAAH. NAK. TİC. LTD. ŞTİ. yapar yaklaşımı ilkesi ile yola çıktı ve dünya çapında rekabet edebilen ürünler üreterek, sektöründe her zaman olduğu gibi öncü niteliğini devam ettirmek, tercih edilen, güvenilir bir firma olma özelliğini artırarak, sürdürmektir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Amacımız, firmamızı yurtiçi ve yurtdışında, kalite, fiyat ve verimlilik açısından rekabet edebilir seviyede mal üretebilen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli gelişen bir sanayi kuruluşu haline getirmektir.

ÖRNEK PLASTİK SAN. İNŞ. TAAH.NAK. TİC. LTD. ŞTİ.  
FAHRETTİN GÜNER